Üretim

Üretim

Ana Sayfa > Üretim

1970’lerden itibaren emin adımlarla ilerleyen kuruluşumuz sizlere sağlık, güven ve lezzet sunuyor.

Hamarat ellerin en büyük yardımcısı Çizgi Baharat Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde olduğu gibi
Sivas’ta da damaklarınızı şenlendiriyor. Kalite bizim işimiz. ÜRETİM, PAKETLEME ve SATIŞ konusunda
Avrupa standartlarına uygun hizmetimizle evlerinize konuk oluyoruz.

Gıda üretim izin belgelerimizle, kalite ve hijyenden asla taviz vermeden sizleri baharat dünyasının eşsiz lezzetleriyle buluşturuyoruz.
En son teknolojiyi kullanarak hijyenik koşullarda, otomatik makinelerde el değmeden ürünlerimizi üretiyoruz.

Her geçen gün artan memnuniyetiniz bizi sizlere daha da yakınlaştırıyor. Güler yüzlü dinamik idealist
ve genç kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Bugün sektörde bilenen bir marka olan, modern tesisleriyle daima örnek alınan Çizgi Baharat’ın öyküsü, 1970’lı yıllara kadar uzanır. ”Sağlıklı, leziz ve kaliteli” ürün sunmayı hedefleyen Çizgi Baharat, bu hedefe ancak “gelişmiş teknoloji, hijyenik üretim ve kaliteli sunum” ile ulaşılabileceğinin farkındadır. Bu bilinçle dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen Çizgi Baharat, 2000’li yıllarda Sivas Toptancılar Sitesinde kurduğu son derece modern tesisleriyle sektöre adımını atmaya devam ediyor. Kurulduğu günden itibaren hijyen, sağlık ve kalite ilkelerinden asla ödün vermeyen Çizgi Baharat’ta kalite kontrolleri üretim öncesinden başlar ve ürün tüketiciye ulaşana kadar sürer.

Çizgi Baharat çiftçilerin, ziraat mühendisleri kontrolünde üretim yapmalarını ve bu şekilde ürün kalitesinin en üst seviyeye çıkmasını sağlar. Gerekli analizlerden geçirilmeden üretilen ve tüketiciye sunulan baharatlar insan sağlığını tehdit edici birçok hastalığa neden olabilirler. Bu nedenle baharatın teknolojik ortamda çeşitli fiziksel ve mikrobiyolojik işlemlerden geçirilmesi, tadının ve özelliğinin bozulmadan temizlenmesi son derece önemlidir. Özellikle kırmızı biber, topraktan aldığı bazı küf bakterileri yüzünden, doğru şartlarda ve teknolojik bir ortamda kurutma işlemine ve hijyenik koşullarda üretime tabi tutulmazsa, insan sağlığı için son derece riskli olan aflatoksin maddesini barındırır. Çizgi Baharat ürünleri aflatoksin içermez!

Fark Yaratan Dağıtım Ağı… Çizgi Baharat’ın Türkiye genelinde 20 il ve 50 ilçeye direkt dağıtım yapmaktadır. Bunların haricinde bayilerimizde tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor. Ayrıca Çizgi Baharat; Türkiye’nin her yerine en fazla 3 iş günü içinde teslim sağlamaktadır. Sürekli yükselen kalite standartları ve son yıllardaki pazarlama – tanıtım çalışmalarına özen gösteren at https://www.salatribuene.com/en-yeni-cevrim-sartsiz-deneme-bonusu-veren-siteler/.

“Şimdi Lezzet Zamanı.”